Nemokamas pristatymas visą vasario mėnesį elektroninėje parduotuvėje valomsandeli.lt

Nemokamas pristatymas visą vasario mėnesį elektroninėje parduotuvėje valomsandeli.lt

Elektroninė parduotuvė www.valomsandeli.lt nusprendė teikti nemokamą prekių pristatymą visą vasario mėnesį. Tai daroma siekiant palengvinti šildymo kainų naštą žmonėms.

„Šildymo kainos Lietuvoje yra aukštos ir tai kelia sunkumų daugeliui žmonių. Siekdami prisidėti prie šios naštos palengvinimo, nusprendėme teikti nemokamą prekių pristatymą visą vasario mėnesį“, – sakė „Valomsandeli.lt“ vadovas.

Nemokamas pristatymas taikomas visoms prekėms, įsigytoms „Valomsandeli“ internetinėje parduotuvėje. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Tiesa, yra taikomas minimalus, 10 eur krepšelis.

Valomsandeli yra viena didžiausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Parduotuvėje siūlomas platus prekių asortimentas, įskaitant buitinę techniką, elektroniką, drabužius, avalynę, žaislus, prekes katėms ir šunims ir kt.

Ši iniciatyva sulaukė teigiamų atsiliepimų iš vartotojų. „Džiaugiuosi, kad „[Valomsandeli.lt“ sprendžia šią problemą. Tai tikrai padės sutaupyti“, – sakė vienas vartotojas.

„Tai labai geras sprendimas. Žinau, kad daugelis žmonių šiuo metu sunkiai išgali save pasilepinti, todėl tai tikrai palengvins jų naštą“, – sakė kita vartotoja.