Daugiau nei 10 patarimų kaip pasiruošti Kalėdoms

Daugiau nei 10 patarimų kaip pasiruošti Kalėdoms

Sparčiai artėjant švenčių laikotarpiui, nesunku pakliūti į Kalėdinio pasiruošimo sūkurį. Nuo namų dekoravimo mirgančiomis šviesomis iki dovanų sąrašo patikrinimo – atostogų sezonas gali būti tiek bauginantis, tiek žavingas. Bet nebijokite! Pateikiame 10 ekspertinių patarimų, padėsiančių pasiruošti Kalėdoms ir užtikrinti, kad šventė būtų linksma, be paskutinės minutės grumtynių.

Pradėkite anksti ir planuokite iš anksto

Pradėkite ruoštis Kalėdoms anksti. Sudarykite sąrašą visko, ką reikia padaryti, nuo maisto pirkimo iki dekoravimo. Paskirstykite užduotis savaitėms iki Kalėdų, kad išvengtumėte Gruodžio skubėjimo. Nepamirškite, kad gerai suplanuotos Kalėdos yra malonios.

Nusistatykite biudžetą

Kalėdos yra dovanų metas, tačiau tai nereiškia, kad reikia atsisakyti savo finansinio stabilumo. Nustatykite dovanų, dekoracijų ir maisto biudžetą. Atidžiai stebėkite savo išlaidas, kad Naujieji metai nebūtų kupini biudžetinio streso. Apsvarstykite rankų darbo dovanas: jei esate nagingi - tokios dovanos dažnai yra labiau branginamos ir ekonomiškesnės.

Sutvarkykite savo erdvę

Prieš išimant dekoracijas iš sandėliuko, gerai sutvarkykite namus. Tik tuomet atsiras vietos šventiniams daiktams, o kartu ir šventinei nuotaikai. Nepamirškite išvalyti šaldytuvo ir šaldiklio, kad liktų vietos šventiniam maistui ir maisto likučiams.

Dekoravimas

Dekoravimas gali būti viena maloniausių Kalėdų pasiruošimo dalių. Kad išvengtumėte streso, prieš pradėdami patikrinkite, ar žibintai ir papuošalai nepažeisti. Rinkitės puošnų vakarą su šeima, papildytą šventinėmis melodijomis ir skanėstais, kad tai paverstumėte ypatingu prisiminimu, o ne darbu.

Strateguokite

Sutvarkykite savo dovanų sąrašą vadovaudamiesi aiškia strategija. Stebėkite išpardavimus ištisus metus, ne tik šventiniu laikotarpiu. Apsipirkite internetu, kad išvengtumėte minios, ir pagalvokite apie grupines dovanas šeimoms, kad neviršytumėte savo biudžeto. Suasmeninkite, kur galite; kartais nuotraukų albumas ar pritaikytas kalendorius gali reikšti daugiau nei bet kas parduotuvėje pirktas. Beje, jei dar nežinojote, mes turime el.parduotuvę ir pigu.lt

Suplanuokite savo meniu

Nesvarbu, ar rengiate didingą vakarienę, ar jaukius šeimos santykius, meniu suplanuokite iš anksto. Laikykitės visų mitybos reikalavimų ir galbūt apsvarstykite populiarėjantį metodą, kai svečiai gali atsinešti patiekalą, sumažindami šeimininkui tenkantį gaminimo spaudimą. Virkite ir užšaldykite, jei įmanoma, todėl turėsite mažiau darbų arčiau didžiosios dienos.

Pakuokite dovanas iš anksto

Neleiskite dovanų pakavimui naktį prieš Kalėdas tapti maratonu. Pirkdami dovanas supakuokite, aiškiai pažymėkite jas ir laikykite atokiau nuo smalsių akių. Šis metodas taip pat leidžia sekti, ką nusipirkote ir ką liko įsigyti.

Siųskite atvirutes ir siuntinius iš anksto

Pašto paslaugos perpildytos šventiniu laikotarpiu. Jei siunčiate atvirutes ar siuntinius, ypač į kitas šalis, padarykite tai iš anksto. Tai garantuoja, kad jūsų sezono sveikinimai ir dovanos bus pristatyti laiku, o artėjant Kalėdoms nerimaujate vienu mažiau.

Suplanuokite, kad viskas gali vėluoti

Atminkite, kad Šventinės atostogos skirtos poilsiui ir džiaugsmui. Nepersistenkite su veikla ir apsilankymais. Suplanuokite neskubėti, kad galėtumėte mėgautis šventinėmis dekoracijomis, žiūrėti Kalėdinius filmus ar skaityti gerą knygą prie židinio. Šis laikas gali įkrauti jūsų emocines baterijas ir išlaikyti šventinę dvasią.

Būkite lankstūs

Kad ir kaip gerai planuotumėte, pakeliui gali kilti nesklandumų. Raktas į tikrai linksmas Kalėdas yra lankstumas. Jei kažkas vyksta ne taip, kaip planuota, giliai įkvėpkite ir eikite pasroviui. Kartais geriausios atostogų akimirkos būna tos, kurių neplanuojate.

Kalėdos – tai džiaugsmo, bendrumo ir prisiminimų metas. Vadovaudamiesi šiais patarimais, būsite gerai pasiruošę šventiniam sezonui, kuris bus linksmas, ryškus ir be streso. Taigi, griebkite pieštuką, pradėkite planuoti ir pasiruoškite pačioms geriausioms akimirkoms!