Kilimai ir kilimėliai

Papuošti patalpas galima tik su vienu akcentu. Svarbiausia – tinkamas jo pasirinkimas, o kadangi šiuo metu interjero detalių yra labai daug ir visos jos labai skirtingos – siūlome skirti šiek tiek laiko jų lyginimui ir derinimui. Štai mūsų prekybos vietoje siūlomi kilimai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tai, ko reikia Jūsų namams, biurui bei kitoms patalpoms. Vertinkite ne tik dydį, tačiau ir stilių, žinoma, sudėtines dalis, kurios lemia priežiūrą bei ilgaamžiškumą.

Skaityti platesnį aprašymą keyboard_arrow_right

Kilimai ir kilimėliai

Aktyvūs filtrai

Vaikiškas kilimas "I believe", 100x150cm Vaikiškas kilimas "I believe", 100x150cm
  • Išpardavimas!
  • -38,26 €
  • -38,26 €
  • Yra sandėlyje

Kilimai ir kilimėliai

Vaikiškas kilimas "I believe", 100x150cm

22,99 € 61,25 €

Kadangi kilimų pasiūla labai plati bei įvairi – kiekvienas ir kiekviena gali rasti tai, kas labiausiai geba papuošti jų namus. Nurodysime kelis aspektus, kurie vertinami dažniausiai.

  • Žinoma, pirmiausia vertinamas stilius, kadangi norisi, kad namuose būtų akcentas kuris džiugina stiliumi bei įmantrumu. Pas mus rasite platų kilimų pasirinkimą nuo klasikinio iki modernaus, tad suteikti patalpai daugiau jaukumo ir tuo pačiu saugumo – paprasta
  • Taip pat vertinkite ir dydžius, kurie taip pat labai varijuoja. Nuo pačių mažiausių iki didelių, kurie puikiai tinka erdviuose kambariuose. Nuspręskite, ar kilimas bus svarbiausias stiliaus akcentas, ar tik pagalbinis. Tai padės rasti Jums tinkamiausią.
  • Kilimai kinta ir savo sudėtimi. Nors šiuo metu patys populiariausi yra austi, tačiau galima įsigyti ir kailinius, kurie džiugina prabanga ir dažniausiai komponuojami erdviuose kambariuose, kuriuose kiekvienam akcentui yra paskirta vieta.
  • Vertindami kilimus žiūrėkite ir koks jo storis. Nuo plonesnių iki labai storų, kurie dažnai naudojami ir kaip pasisėdėjimui skirta vieta.

Priklausomai nuo pasirenkamo kilimo – tuo pačiu kinta ir jo kaina, kadangi dydis, audinys ir modelis – lemiantys veiksniai. Visgi, pas mus siūlomi kilimai yra ne tik labai geros kokybės, tačiau tai pat ir patrauklios kainos, juolab, nuolatos skelbiame akcijas, kurios mažina kainas, tačiau ne kokybę, tad galime pasidžiaugti, kad piniginės poreikiai bus patenkinami. Galime pasiūlyti pigiau nei mūsų konkurentai, tad pasinaudokite tuo.

Gražūs kilimai ne tik puošia interjerą, tačiau ir suteikia daugiau patogumo, galiausiai, jų priežiūrai paprasta, tad papuoškite savo namus.

„Valom Sandėlį“ kilimai nuolatos pildomi, tad sekite pasiūlymus ir pasinaudokite variantu, kuris tinka Jūsų namuose.

Reikia pagalbos?
Padėsime tinkamai išsirinkti prekes. Parašykite mums laišką arba pasinaudokite gyva pagalba.